Кога не оди:Клуни се дрогирал за да стане политичар PDF Печати Е-пошта
Вторник, 25 Март 2014 17:06

Оскаровецот Џорџ Клуни во разговор со својот колега, Џеред Лето, откри зошто не се занимава активно со политика.

Откако Лето доби Оскар за најдобра споредна улога, тој одржа прилично трогателен говор, а со тоа се постави прашањето зошто не се занимава активно со политика, на што тој имаше шеговиот одговор."Во една прилика разговарав со Клуни за тоа, и мислам дека можам да се поистоветам со неговиот одговор кој гласеше: Сум бил со премногу жени и сум консумирал премногу дрога за да би можел да се занимавам со тоа", рече Лето.

 

 

Радио Штип во ЖИВО

Банер

 

Банер

Моментално Посетители

Има 29 гости присутни
free counters