Двајца штипјани на листата за пратеници од Штип во “тројката“ PDF Печати Е-пошта
Понеделник, 24 Март 2014 18:58

СДСМ  ги исфрли листите со кандидат за пратеници во сите шест изборни единици.

Во изборната единица 3 листата ја предводи.Од штипјани на втората позиција на оваа листа е Д-р Ален Георгиев , а на деветото место Даница Рамбабова.

 

 

Радио Штип во ЖИВО

Банер

 

Банер

Моментално Посетители

Има 23 гости присутни
free counters