Во Полска се продаваат бебиња за 500 евра PDF Печати Е-пошта

Во Полска е можно речиси неказнето да се купи новороденче и тоа за само 480 евра, пренесоа чешките медиуми, повикувајќи се на полскиот неделник „Њусвик“, кој оценува дека овој бизнис цвета на интернет.

Повеќе...
 
Цела бугарска влада била прислушувана PDF Печати Е-пошта

Поранешниот министер за земјоделство на Бугарија Мирослав Најденов изјавил дека незаконски биле прислушувани сите членови на владата на премиерот Бојко Борисов.

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 101 102 103 104 105 106 107 108 109 Следно > Крај >>

Страница 109 од 109

Радио Штип во ЖИВО

Банер

 

Банер

Моментално Посетители

Има 12 гости присутни
free counters